• +90 552 398 62 00

  • destek@ilactedarik.com

  • İstanbul, Türkiye

  • +90 552 398 62 00
  • +90 552 398 62 00
72 Bölgelerimiz
profil

Kaptan Paşa Mahallesi Eczane Kurye | Şişli Acil İlaç Kurye

Kaptan Paşa mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Şişli Kaptan Paşa Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Güzeltepe Mahallesi Eczane Kurye | Üsküdar Acil İlaç Kurye

Güzeltepe mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Üsküdar Güzeltepe Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Adem Yavuz Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Adem Yavuz mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Adem Yavuz Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Altınşehir Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Altınşehir mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Altınşehir Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Armağan Evler Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Armağan Evler mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Armağan Evler Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Aşağı Dudullu Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Aşağı Dudullu mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Aşağı Dudullu Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Atakent Mahallesi Eczane Kurye | Ümraniye Acil İlaç Kurye

Atakent mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Ümraniye Atakent Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Reşadiye Eczane Kurye | Çekmeköy Acil İlaç Kurye

Reşadiye mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Çekmeköy Reşadiye mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Sırapınar Mahallesi Eczane Kurye | Çekmeköy Acil İlaç Kurye

Sırapınar mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Çekmeköy Sırapınar Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Soğukpınar Mahallesi Eczane Kurye | Çekmeköy Acil İlaç Kurye

Soğukpınar mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Çekmeköy Soğukpınar Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.